THK- Profil Policja Konna


02.02.2016

Aktualności

25.05.2015

Regionalne Zawody Jeździeckie - Benice 2015

Zapisane na stałe w kalendarzu miłośników galopujących końskich kopyt – Regionalne Zawody Jeździeckie w skokach przez przeszkody, w Benicach – po raz kolejny odbyły się w ubiegłą sobotę (23.05.2015r).

30.04.2015

Udział w ćwiczeniach Zespołu Konnego Wydziału Prewencji KWP w Szczecinie

16 kwietnia 2015 roku uczniowie ZSP w Benicach Technikum Hodowli Koni o profilu policja konna uczestniczyli w ćwiczeniach Zespołu Konnego Wydziału Prewencji KWP w Szczecinie z Oddziałem Prewencji Policji na pasie taktycznym strzelnicy 12 Brygady Zmechanizowanej im. Gen. Broni Józefa Hallera przy ul. Szafera w Szczecinie.

17.10.2014

Kurs Instruktora Rekreacji - Specjalnośc Jazda Konna

W dniach od 6 - 17 października br., uczniowie klas Technikum Hodowli Koni w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Benicach, uczestniczyli w Kursie na Instruktora Rekreacji ze specjalnością Jazda Konna.

Zwycięska praca
Zwycięska praca
06.05.2013

Porozumienie o współpracy z KWP Szczecin i ZUT Szczecin zawarte

Porozumienie pomiędzy Zachodniopomorskim Uniwersytetem Technologicznym reprezentowanym przez prof. dr hab. inż. Witolda Biedunkiewicza - Prorektora ds. kształcenia a Komendą Wojewódzką Policji w Szczecinie reprezentowaną przez inspektora Jarosława Sawickiego oraz Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych w Benicach Technikum Hodowli Koni reprezentowanym przez Piotra Pawełczyka, dotyczące współpracy zachodniopomorskich policjantów m.in. z referatu konnego a kadrą dydaktyczną Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych z Benic - ZAWARTE.

21.11.2013

Pokój nauczycielski
Pokój nauczycielski
16.10.2013

Powstała klasa o profilu „Policja konna”.

W siedzibie Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie został podpisany list intencyjny pomiędzy Zachodniopomorskim Uniwersytetem Technologicznym reprezentowanym przez prof.dr hab.inż. Witolda Biedunkiewicza – Prorektora ds. kształcenia a Komendą Wojewódzką Policji w Szczecinie reprezentowaną przez nadinspektora Wojciecha Olbrysia oraz Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych w Benicach Technikum Hodowli Koni reprezentowanym przez Piotra Pawełczyka, dotyczący współpracy zachodniopomorskich policjantów m.in. z referatu konnego a kadrą dydaktyczną Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych z Benic.